Piknik rodzinny to stały punkt w kalendarzu imprez naszego przedszkola. W tym roku odbył się 9 czerwca. Wiele atrakcji, występów i piękna pogoda sprawiły, że nie zabrakło nam okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.
30-05-2018

25.05.2018 Informacja dotycząca Inspektora Ochrony Danych
Od 25 maja 2018r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).
Zgodnie z wymienionymi przepisami w Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Piotrkowie Trybunalskim został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, funkcję tę pełni:
Efigo Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Staromiejskiej 6/10D, 40-013 Katowice

Kontakt pocztą tradycyjną: Przedszkole Samorządowe nr 14
                                                 ul. Krakowskie Przedmieście 13
                                                 97-300 Piotrków Tryb.
Kontakt e mail:                iod@efigo.pl

W dniu 25 maja przedszkolaki z grupy IV odwiedziły remizę strażacką w Piotrkowie Trybunalskim.
24 maja 2018 r. w godzinach przedpołudniowych odbył się konkurs matematyczny w naszym przedszkolu. Prowadziły go wychowawczynie grupy III, a uczestniczyły w nim przedszkolaki ze wszystkich grup.
22 maja po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili artyści Filharmonii Łódzkiej. Dzieci uczestniczyły w przedostatnim w tym sezonie koncercie zatytułowanym "Spróbuj razem z nami".
21 maja 2018 r. Małgosia i Paweł z grupy IV reprezentowali nasze przedszkole w XVII edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego "W zgodzie z przyrodą". Tegorocznym hasłem przewodnim byli "Skrzydlaci przyjaciele" i wszystkie konkurencje były związane z ptakami. Konkurs zorganizowało Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim, a udział w nim wzięło 13 dwuosobowych drużyn z przedszkoli z terenu miasta.
18-05-2018

Kino sferyczne

W piątkowe przedpołudnie 18 maja w naszym przedszkolu gościło objazdowe kino sferyczne.
17-05-2018

Bajkowa Parada 2018

Dzieci z grupy IV wzięły udział w XV edycji Bajkowej Parady - Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych, który co roku odbywa się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Tryb. Tegoroczna edycja była poświęcona wieczorynkom z lat 70-, 80- i 90-tych, a jej temat przewodni brzmiał: "Przypomnijmy przyjacielu wieczorynki sprzed lat wielu".
Dnia 15 maja 2018 roku grupa III wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Kołacinka. Celem podróży był znajdujący się tam Dinopark.
10 maja 2018 r. Hania i Tomek z grupy III reprezentowali nasze przedszkole w konkursie "Bezpieczny Przedszkolak" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 15. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i doskonale poradziły sobie z zadaniami. Za udział w konkursie otrzymały pamiątkowy dyplom i nagrody. Serdecznie gratulujemy!

Piątek 20 lipca 2018

Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona

Czy masz profil na Facebooku?

Zobacz wyniki