DRODZY RODZICE
Informujemy o możliwości kontaktowania się z wychowawcami poszczególnych grup przedszkolnych przez pocztę elektroniczną.
Poniżej podajemy adresy e-mailowe:
29-08-2020

ProteGo

.
Drodzy Rodzice dzieci sześcioletnich
Od 1 września 2020 r. przedszkole będzie funkcjonowało w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS  z 25 sierpinia 2020 r.

Po przyjęciu dziecka do placówki rodzice zobowiązani są wypełnić deklarację oraz oświadczenia (załącznik ).

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola wszystkich Rodziców na zebrania rozpoczynające rok szkolny 2020/2021.
Adaptacja dziecka w przedszkolu może trwać kilka tygodni: dwa, cztery, a niekiedy więcej. Dziecko musi w tym czasie poznać nowe miejsce, przystosować się do innego rytmu dnia, a także zaakceptować obowiązujące w przedszkolu zasady. Nawiązuje relacje z paniami i dziećmi. To wszystko wymaga od niego sporego wysiłku. Procesowi oswajania tych wszystkich nowości sprzyja regularność. Gdy maluch choruje i nie chodzi do przedszkola, proces adaptacji wydłuża się.

W załącznikach na dole tej strony raz w tygodniu (w piątek) będą umieszczane nowe propozycje zabaw i ćwiczeń dla dzieci uczęszczających na terapię pedagogiczną. Zadania można wykonywać stopniowo w ciągu całego tygodnia, dostosowując tempo pracy i ilość materiału do możliwości psychofizycznych dziecka.

W zakładce gr. IV raz w tygodniu (w czwartek) będą umieszczane nowe propozycje zabaw i ćwiczeń logopedycznych dla dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną.

Oferta Telewizji Polskiej i Polskiego Radia dla najmłodszych widzów i ich rodziców.

Niedziela 20 września 2020

Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka