09-01-2018

Bal karnawałowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków na bal karnawałowy w naszym przedszkolu, który odbędzie się 16 stycznia 2018 r. (wtorek)
7.12.2017 r. przedszkolaki z gr. IV wzięły udział w festynie sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, który odbył się na hali "Relax". Celem imprezy było wychowywanie poprzez sport i rekreację ruchową, promocja zdrowego stylu życia oraz popularyzacja gier i zabaw.

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych z bliskimi w ciepłej, rodzinnej atmosferze
oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku
życzy naszym Przedszkolakom oraz ich Rodzinom
cała Społeczność Przedszkola Samorządowego nr 14 w Piotrkowie Tryb.
Do 6 grudnia w Galerii "Cafe" przy Centrum idei "Ku Demokracji" można było obejrzeć prace przedszkolaków wykonane w ramach projektu "Piotrków Trybunalski - Moje Miasto". Ostatniego dnia wystawy odbył się uroczysty finisaż podsumowujący akcję, która trwała od wiosny.
6 grudnia mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców przedszkolaków z grupy II. Z okazji Mikołajek przygotowali oni dzieciom muzyczno-teatralną niespodziankę w postaci przedstawienia na podstawie znanego wszystkim utworu Juliana Tuwima pt. "Rzepka".
6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco przyjęty przez dzieci, które powitały go piosenkami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.
W Centrum idei "Ku Demokracji" przy ul. Rycerskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim do 6 grudnia można obejrzeć wystawę prac plastycznych dzieci z Przedszkoli Samorządowych. Wystawa nosi tytuł "Piotrków - moje miasto" i jest zorganizowana z okazji 800-lecia naszego miasta. Wśród prac są również te wykonane przez dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14.
W dniu 21 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w audycji muzycznej zatytułowanej "Nasz ludowy?". Tancerze zaprezentowali taniec ludowy - polkę.
20-11-2017

Góra Grosza

Już za tydzień, 27 listopada, rusza XVIII edycja akcji zbierania monet Góra Grosza, w której bierze udział wiele placówek oświatowych w całej Polsce, w tym również nasze przedszkole. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.
Dzieci z naszego przedszkola przygotowały akademię z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość odbyła się 9 listopada. Na widowni zasiedli członkowie rodzin małych patriotów oraz pracownicy naszej placówki.

Wtorek 16 stycznia 2018

Marceli, Waldemar, Waleriusz, Treweriusz, Włodzimierz, Piotr

Czy masz profil na Facebooku?

Zobacz wyniki