DRODZY RODZICE
Informujemy o możliwości kontaktowania się z wychowawcami poszczególnych grup przedszkolnych przez pocztę elektroniczną.
Poniżej podajemy adresy e-mailowe:
W związku z informacją uzyskaną z Referatu Edukacji Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zawiadamiam, że Przedszkole Samorządowe nr 14 w Piotrkowie Trybunalskim, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Piotrków Trybunalski zostanie ponownie uruchomione od 14.05.2020r. dla zgłoszonych wcześniej dzieci.

W załącznikach na dole tej strony raz w tygodniu (w piątek) będą umieszczane nowe propozycje zabaw i ćwiczeń dla dzieci uczęszczających na terapię pedagogiczną. Zadania można wykonywać stopniowo w ciągu całego tygodnia, dostosowując tempo pracy i ilość materiału do możliwości psychofizycznych dziecka.

W zakładce gr. IV raz w tygodniu (w czwartek) będą umieszczane nowe propozycje zabaw i ćwiczeń logopedycznych dla dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną.

Oferta Telewizji Polskiej i Polskiego Radia dla najmłodszych widzów i ich rodziców.
Do 24 maja 2020 r. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość.
W ramach akcji "Dzieci uczą rodziców" w każdą środę i każdy piątek zamieszczane są materiały do domowej nauki. Materiały można pobrać tutaj: https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/
08-04-2020

Wielkanoc 2020

.
Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już 30 marca ruszyło pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!

Wtorek 07 lipca 2020

Benedykt, Pompejusz, Sędzisława, German, Antoni, Cyryl, Wilibald, Metody, Estera