5 grudnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w czerwone barwy, ponieważ tego dnia odbył się bal mikołajkowy, w którym uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. Podczas tańców, zabaw i konkursów prowadzonych przez elfa, dzieci świetnie się bawiły i bezbłędnie odpowiadały na pytania.
3 grudnia 2019 r. przedszkolaki z grupy IV udały się z wizytą do agrogospodarstwa w Przybynowie, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

25 listopada dzieci z grupy III wystąpiły w inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt. "Grzyby".
Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Przedszkolaki uwielbiają zajcia ruchowe na dużej hali sportowej. Mogą tam swobodnie biegać i bawić się do woli.
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 20 listopada.

19 listopada 2019 r. w przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie z panem Witkiem, który tym razem zaprosił do współpracy tancerzy breakdance.
  • Dnia 13 listopada 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel na pamiątkę 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dwie Hanie z gr. IV wzięły udział w II edycji międzyprzedszkolnego konkursu patriotycznego „Moja Mała Ojczyzna”.

08-11-2019

Szkoła do hymnu!

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji MEN pod nazwą „Szkoła do hymnu”.

Sobota 07 grudnia 2019

Ambroży, Marcin, Ninomysł, Agaton, Marcisław, Józefa, Polikarp, Zdziemił, Sabin

Czy masz profil na Facebooku?

Zobacz wyniki