Jak co roku przedszkolaki z naszej placówki wraz ze swoimi rodzinami wzięły udział w akcji "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę". Celem akcji było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt z piotrkowskiego schroniska. Dzięki hojności darczyńców udało się zgromadzić całkiem pokaźny stos karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Dziękujemy serdecznie za każdy, nawet najmniejszy dar. Zebrany zapas został dostarczony do schroniska.
.
28 lutego odbył się w naszym przedszkolu koncert muzyczny pana Witka. Dzieci miały okazję poznać wiele różnych instrumentów perkusyjnych oraz zagrać na nich.
Dnia 27.02.2024 r. reprezentanci naszego przedszkola - Antek i Kuba z grupy III wzięli udział w międzyprzedszkolnym konkursie "Zima śliczna - ekologiczna" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1. Zadaniem uczestników było przygotowanie ekologicznego stroju z materiałów przeznaczonych do recyklingu, zaprezentowanie utworu o tematyce zimowej nawiązującej do ekologii oraz wykazanie się wiadomościami w quizie ekologicznym. Ostatnim zadaniem było udekorowanie kolorowanki przy pomocy materiału przyrodniczego oraz artykułów plastycznych. Antek i Kuba otrzymali wspaniałe nagrody - mikroskopy.
01-03-2024

"Gramy w kolory"

21 lutego w naszym przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia z panią Justyną. Dzieci zawsze świetnie bawią się przy muzyce, grają na instrumentach, tańczą i śpiewają. Nie inaczej było także tym razem.
16 lutego do naszego przedszkola przyjechał pan Adam, który poprowadził warsztaty gry na bębnach afrykańskich.
16 lutego dzieci z grupy IV wybrały się do Mediateki 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim na zajęcia w ramach wczesnej edukacji czytelniczej.
14 lutego był dniem, w którym nasze przedszkolaki okazywały sobie wiele miłych gestów sympatii i przyjaźni.
Rekrutacja uzupełniająca do placówki na rok 2024/25 będzie trwać od 15 do 18 kwietnia 2024 r.
Posiadamy  wolne miejsca dla dzieci z rocznika 2021,2020,2019.
2021 i 2022  - 7 miejsc,
2020 - 7 miejsc,
2019 - 2 miejsce.
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i zasady rekrutacji dostępne są w zakładce REKRUTACJA oraz w załącznikach na dole tej strony.
25 stycznia dzieci z grupy I wystąpiły dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy