DSC_6610
Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal. 8 lutego przenieśliśmy się w głąb oceanu, gdzie wśród wodorostów i morskich stworzeń tańczyły i bawiły się najróżniejsze postacie z bajek i nie tylko.
Na naszym balu spotkać można było księżniczki, wróżki, rycerzy, muszkieterów, piratów, żołnierzy, policjantów, superbohaterów, strażaków, czarownice, pszczółki, biedronki, Myszkę Minnie, kota, jednorożca, więźnia, piratów, misia, elfa, lekarza i wiele innych postaci. Tańce przy rytmach wesołej muzyki były przeplatane zabawami i korowodami. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć oraz paczek ze słodyczami. Dzieci wracały do domów we wspaniałych humorach, opowiadając najbliższym o swoich przeżyciach.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie ciekawych i pomysłowych strojów karnawałowych. Dzięki nim bal był wyjątkowo kolorowy!