Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

grandparents-1038201_640
W ostatnim tygodniu przed feriami w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, na które bardzo licznie przybyli dziadkowie i babcie przedszkolaków.
W każdym występie przypominano, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadziusiom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas poświęcany wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki podczas prezentacji programów artystycznych bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek do babć i dziadków. Złożyły im życzenia zdrowia oraz aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radości. Dzieci wręczyły swoim najbliższym przygotowane w przedszkolu niespodzianki.
Były to niezwykłe dni zarówno dla dzieci, jak i dla zaproszonych gości - dni pełne wzruszeń, radości i uśmiechów.