Mikołajki w leśniczówce

DSC_6223
W tym roku przedszkolaki z grup III i IV spędziły Mikołajki w Oddziale Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy. Zamiast czekać na św. Mikołaja w przedszkolu, dzieci postanowiły go poszukać.
Jakimś sposobem jedna z wychowawczyń dowiedziała się, że 6 grudnia w godzinach przedpołudniowych Mikołaj będzie w pobliżu leśniczówki w Moszczenicy. Postanowiliśmy zatem wybrać się tam, aby spotkać się z nim w lesie.
Rzeczywiście, św. Mikołaj spacerował w okolicy leśniczówki i zastanawiał się, czy koniki polskie, które tam mieszkają, mogłyby pociągnąć jego sanie w zastępstwie zmęczonych reniferów. Po krótkiej rozmowie dzieci wspólnie z Mikołajem udały się do leśniczówki, gdzie zaśpiewały mu piosenki. Święty Mikołaj wręczył przedszkolakom prezenty. Nie obyło się też bez sesji zdjęciowej, której rezultaty prezentujemy poniżej.