Przedszkolna Olimpiada Sportowa w PS nr 8

100_6072
Skakały na skakance, przenosiły piłeczkę pinpongową na łyżce, przewlekały szarfę, skakały z piłką między kolanami i przeskakiwały przez krążki, a wszystko to dokładnie i na czas - w takich konkurencjach rywalizowały dzieci podczas Spartakiady Przedszkolaków w Przedszkolu Samorządowym nr 8.
Ponieważ pogoda była doskonała, zawody odbyły się na świeżym powietrzu. Nasze przedszkole reprezentowało sześcioro dzieci z grupy IV: Asia, Kornela, Bartek, Filip, Marek i Robert. Doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że oprócz świetnej zabawy czeka ich walka o jak najlepsze miejsce. Byli uśmiechnięci i optymistycznie nastawieni, ale równocześnie zwarci i gotowi. W każdej konkurencji przedszkolaki dawały z siebie wszystko, a wspierał ich doping przyjaciół i pań z grupy. Trzeba przyznać, że nasza drużyna pokazała sportowy talent i chociaż reprezentacja Przedszkola Samorządowego nr 12 deptała naszym po piętach, to jednak my okazaliśmy się lepsi i zdobyliśmy I miejsce. Radości było co niemiara! Cała drużyna dostała pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Dziękujemy naszym kibicom za wspaniały doping, a rywalom za wspólną dobrą zabawę.