Opłaty za przedszkole będą naliczane po powrocie dzieci do placówki.

Opłaty za przedszkole należy uiszczać na konto:

83156000132003783100000024

Przedszkole Samorządowe Nr 14

W  tytule należy podać:

numer przedszkola,

imię i nazwisko dziecka,

kwotę za wyżywienie,

kwotę za pobyt.

Opłatę uiszczamy do 20 - go każdego miesiąca.

Podstawa prawna:

UCHWAŁA NR XXXI/413/17 RADY MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO z dnia 9 stycznia 2017 roku.

Opłata za pobyt dziecka w wieku do 5 lat składa się z dwóch części:

- stawka żywieniowa - 6,80 zł za trzy posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek);

- 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka ponad bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę.

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka realizowane są w przedszkolu w godzinach  7.30 - 12.30.

Dzieci 6 - letnie, realizujące obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne, uiszczają wyłącznie opłatę za wyżywienie.

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu obniżana jest o 50%  na drugie i każde następne dziecko w przypadku
gdy do przedszkola uczęszcza dwoje dzieci.

Rozliczenie opłat za przedszkole dokonywane jest na podstawie czytników rejestrujących pobyt dziecka w przedszkolu.