Bajkowa Parada 2018

100_5667
Dzieci z grupy IV wzięły udział w XV edycji Bajkowej Parady - Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych, który co roku odbywa się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Tryb. Tegoroczna edycja była poświęcona wieczorynkom z lat 70-, 80- i 90-tych, a jej temat przewodni brzmiał: "Przypomnijmy przyjacielu wieczorynki sprzed lat wielu".
Nasi mali aktorzy wystąpili 15 maja w przedstawieniu zatytułowanym "W przyjacielskim gronie". Za udział w konkursie otrzymali pięknie wydane, kolorowe i ciekawe książki, pamiątkowy dyplom oraz słodycze i książkę o przygodach Misia Uszatka dla całej grupy. Ponadto jury wyróżniło szczególnie Dominika za wspaniałą grę aktorską.
Nagrodą dla dzieci występujących w Przeglądzie było także przedstawienie pt. "Niegrzeczny Czerwony Kapturek" w wykonaniu zawodowych aktorów. Przedstawienie miało walor edukacyjny, ponieważ widzowie zostali przeszkoleni w przyjmowaniu odpowiedniej postawy na wypadek ataku agresywnego psa.
XV edycja Bajkowej Parady przeszła do historii. Gratulujemy dzieciom udanego występu i... czekamy na powtórkę, ponieważ to samo przedstawienie zaprezentują w przedszkolu 22.06. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.