Góra Grosza

coins-116466_640
27 listopada 2017 r. ruszyła XVIII edycja akcji zbierania monet Góra Grosza, w której wzięło udział również nasze przedszkole. Akcja została zorganizowana przez Towarzystwo Nasz Dom we współpracy z Pocztą Polską. Jej celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać.  Akcja trwała do 2 stycznia 2018 r. W tym czasie udało nam się wspólnie zebrać 363 zł 67 gr. Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie!