Mamy II miejsce!

DSC_8219
 We wtorek 29 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej ”Śpiewająca Fantazja - edycja ludowa”. Dzieci z grupy IV zaprezentowały piosenkę pt. „Gęś wodą” i zdobyły II miejsce w kategorii duża grupa wokalna.
  Od godziny 9.00 w sali widowiskowej trwały przesłuchania uczestników. W tym roku do wspólnej zabawy zaproszono również wszystkie przedszkola, które znajdują się na terenie powiatu piotrkowskiego, a zatem konkurencja była duża. Występy przeplatane były konkursami dla najmłodszych widzów, którzy mieli także okazję zatańczyć na scenie kujawiaka.
30 października o godzinie 17.00 w sali widowiskowej piotrkowskiego MOK-u odbyła się gala finałowa, wręczenie nagród oraz koncert laureatów. II miejsce na takim festiwalu to wielki sukces naszych starszaków. Składamy im serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom dziękujemy za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci.