Audycja muzyczna "A w przedszkolu gra muzyka"

100_6653
Co miesiąc w naszym przedszkolu pan Witek wprowadza dzieci w świat muzyki. Każdy koncert to spotkanie z innym instrumentem, poznanie jego budowy i sposobu gry na nim. We wtorek, 25 września, odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie z artystami Filharmonii Łódzkiej. Przedszkolaki uczestniczyły w koncercie pt. "A w przedszkolu gra muzyka".
Po wakacyjnej przerwie dzieci odwiedził pan Witek i przywieziony przez niego gość. Tym razem przedszkolaki zapoznały się z budową i zasadą działania akordeonu. Nauczyły się też piosenki, którą będziemy się witać na kolejnych koncertach. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w audycji: śpiewały, klaskały w rytm utworów i ilustrowały muzykę ruchem.
Serdecznie dziękujemy muzykom za wspaniały koncert i z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.