Zbiórka karmy dla ptaków

100_7197
W ramach wspólpracy z Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy, w naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka karmy dla ptaków zimujących w naszej okolicy.
Zbiórka karmy została zainicjowana przez panią Izabelę Koczwarską, wychowawczynię grupy III. Jest to kontynuacja współpracy z Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy. Pierwszą wspólną inicjatywą była jesienna wycieczka przedszkolaków do leśniczówki w Moszczenicy.
Akcja pomocy ptakom cieszyła się sporym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Wśród zebranego pokarmu znalazły się m. in.: słonecznik, zboże i różnego rodzaju ziarna. Podczas ferii zimowych karma została przekazana na ręce pana Macieja Sobańskiego - specjalisty ds. ochrony przyrody w OT NPK w Moszczenicy.
Serdecznie dziękujemy przedszkolakom, rodzicom i nauczycielom za przyniesiony pokarm i okazane serce!